Prekių krepšelis
✓ Diskretiškos pakuotės ✓ Mažos Kainos


PIRKIMO SĄLYGOS

Šios sąlygos taikomos tarp jūsų, kaip kliento, ir mūsų, kaip pardavėjo (BM I Växjö AB, registracijos numeris 559369-8995).

BENDRAI

Pirkimo informacija
Jei esate jaunesnis nei 18 metų, norėdami užsisakyti iš mūsų, turite turėti globėjo leidimą. Kai perkate internetu, taikomas Vartotojų pirkimo ir nuotolinių sutarčių įstatymas.
BM I Växjö AB pasilieka teisę keisti asortimentą. Pasiliekame teisę galutinai parduoti prekes. Apie visus bandymus apgauti pranešama policijai. Mes pasiliekame teisę atšaukti pirkimą, jei įtariama apgaulė.
Užsakymo patvirtinimas
Užbaigus užsakymą el. paštu išsiunčiamas užsakymo patvirtinimas. Jame rasite informaciją apie užsakymo turinį. Jei su užsakymu kas nors negerai, nedelsdami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą. Mes taip pat siunčiame pranešimą, kai prekė išsiunčiama iš mūsų sandėlio (pristatymo patvirtinimas), kuriame pateikiama informacija apie pristatymą ir, galbūt, siuntos numeris pašte.
Kainos
Mūsų kainos nurodytos Švedijos kronomis. Visoms prekėms taikomas 21% PVM, visos kainos svetainėje nurodytos su PVM.
Pasiliekame teisę keisti kainas be jokio įspėjimo dėl galimai neteisingų kainų. Visada mokate kainą, nurodytą užsakymo pateikimo metu, jei prekę įsigijote už neteisingą kainą, jums bus pranešta ir grąžinti pinigai.
Inventoriaus likučiai
Inventoriaus likučiai mūsų sistemose atnaujinami kasdien. Pasiliekame teisę į inventoriaus skirtumus.
Transportavimo žala
Apie pažeistas siuntas pranešama tiesiogiai vežėjui, todėl svarbu išsaugoti visą pakuotę ir neatsiimti pakuotės, kuri atrodo pažeista.

GRĄŽINIMAI IR SKUNDAI

Garantija
Visiems gaminiams suteikiame 12 mėnesių garantiją, kuri apima gamybos ir (arba) gamyklinius defektus ir medžiagų defektus.
Produktų keitimas
Produktų nekeičiame, tai laikoma grąžinimu ir reikia įsigyti naują prekę.
Skundas
Jei gautas gaminys yra nekokybiškas, turite kuo greičiau susisiekti su mumis, kad galėtume susitarti dėl siuntimo atgal, o skundų atveju BM I Växjö AB apmoka siuntimo atgal išlaidas.
DĖMESIO! Skundų nepriimame, nebent susisiekėte su mumis prieš siųsdami prekę atgal.
Kilus ginčui dėl melioracijos klausimų, vadovaujamės https://ec.europa.eu/ rekomendacijomis.

Klientų duomenų saugumas ir tvarkymas

Pateikdami mums užsakymą, nurodote savo asmeninius duomenis, pavyzdžiui, vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį. Tais atvejais, kai pasirenkate mokėti pagal sąskaitą faktūrą, taip pat turite nurodyti savo socialinio draudimo numerį arba organizacijos numerį. Registruodamiesi ir pateikdami užsakymą sutinkate, kad jūsų duomenis saugotume ir naudotume savo veikloje, kad įvykdytume savo įsipareigojimus jums. Mes dokumentuojame bendravimą su jumis, tai siekdami teikti paslaugas, kurių iš mūsų tikitės. Woome.lt neatskleis jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims. Jei pageidaujate gauti mūsų naujienlaiškį, siųsime jums informaciją ir produktų pasiūlymus el. paštu. Tai galite lengvai atšaukti per dabartinį naujienlaiškį arba susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Pagal Asmens duomenų įstatymą turite teisę gauti informaciją, kurią apie jus užregistravome. Jei ji yra neteisinga, neišsami arba nesvarbi, galite prašyti, kad informacija būtų ištaisyta arba pašalinta. Tokiu atveju kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.
Svetainėje naudojame slapukus. Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kurie saugomi lankytojo kompiuteryje ir kuriais galima sekti, ką lankytojas daro Svetainėje. Yra dviejų tipų slapukai: 2) nuolatiniai slapukai, kurie lankytojo kompiuteryje išlieka nustatytą laiką, ir 2) sesijos slapukai, kurie laikinai saugomi kompiuterio atmintyje tuo metu, kai lankytojas lankosi tinklalapyje. Sesijos slapukai išnyksta, kai uždarote naršyklę.
Naudojame slapukus, kad pagerintume Svetainę lankytojui, pavyzdžiui, pritaikydami Svetainę prie lankytojo norų, pasirinkimų ir interesų, kad galėtume padėti jums sekti, kokias prekes įsidėjote į pirkinių krepšelį, ir kad galėtume pritaikyti savo paslaugas taip, kad gautumėte jums aktualią reklamą.
Sutikdami su Sąlygomis ir naudodamiesi mūsų Svetaine, sutinkate, kad slapukai būtų tvarkomi taip, kaip čia nurodyta. Jei nesutinkate, kad slapukai būtų naudojami, galite išjungti slapukus savo naršyklės saugumo nustatymuose. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė kaskart, kai mūsų Svetainė bando įrašyti slapuką į jūsų kompiuterį, jus paragintų tai padaryti. Per naršyklę taip pat galima ištrinti anksčiau išsaugotus slapukus, daugiau informacijos rasite naršyklės pagalbos puslapiuose. Be to, slapukus iš savo kietojo disko bet kada galite ištrinti rankiniu būdu.

Nenugalima jėga (force majeure)

BM I Växjö AB neatsako už vėlavimą, atsiradusį dėl nuo BM I Växjö AB nepriklausančių aplinkybių, tokių kaip, pavyzdžiui, bendras darbo konfliktas, karas, gaisras, žaibas, teroristinis išpuolis, pasikeitusios valdžios institucijų taisyklės, techninės problemos, elektros energijos/telekomunikacijų/duomenų perdavimo ar kitokio ryšio klaidos ir subrangovo paslaugų nesuteikimas ar vėlavimas dėl čia nurodytų aplinkybių. Šios aplinkybės yra pagrindas atleisti nuo atsakomybės, o tai reiškia atleidimą nuo nuostolių atlyginimo ir kitų baudų. Susidarius tokiai situacijai, BM I Växjö AB informuos jus iš dalies einamojo laiko pradžioje ir iš dalies pabaigoje. Jei ši aplinkybė trunka ilgiau nei du mėnesius, tiek jūs, tiek BM I Växjö AB turite teisę nedelsiant atšaukti pirkimą.
Terminų pakeitimai
BM I Växjö AB pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Taisykles ir sąlygas. Bet kokie Sąlygų pakeitimai bus skelbiami interneto svetainėje. Pakeitimai taikomi nuo to momento, kai sutikote su Sąlygomis (perkant naują pirkinį arba apsilankius Interneto svetainėje). Tačiau BM I Växjö AB rekomenduoja reguliariai sekti Svetainę, kad žinotumėte apie bet kokius Sąlygų pakeitimus.

Pirkimo sutarties sudarymas

Pirkimo sutartis sudaroma tik tada, kai „Woo Me“ patvirtina jūsų užsakymą ir kai iš mūsų el. paštu gaunate užsakymo patvirtinimą. Primygtinai rekomenduojame išsaugoti šį užsakymo patvirtinimą, jei norėtumėte susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Galite atšaukti užsakymą, kol jo nepatvirtino „Woo Me.“ Jei užsakymas atšaukiamas, mes grąžinsime visus jūsų atliktus mokėjimus arba kredito / debeto kortelių bendrovės jūsų vardu atliktus mokėjimus, susijusius su užsakymu.
Sąlygų galiojimas

Jei teismas ar priežiūros institucija vieną ar daugiau šios sutarties nuostatų pripažįsta negaliojančiomis arba panaikina jų galiojimą, tai neturi įtakos likusių šios sutarties nuostatų galiojimui.