Prekių krepšelis
✓ Diskretiškos pakuotės ✓ Mažos Kainos

Pristatymas

 

Jei užsakymą pateiksite iki 12:00 val., jis bus išsiųstas tą pačią dieną (darbo dienomis.) Pristatymo patvirtinimas išsiunčiamas el. paštu, kai užsakymas palieka mūsų sandėlį

Jei užsakymą pateikiate iki 12:00 val., užsakymas bus išsiųstas tą pačią dieną (darbo dienomis.) Pristatymo laikas paprastai yra 2-4 darbo dienos. Kasoje tikslesnius pristatymo terminus rasite kiekvieno pristatymo būdo aprašyme nurodydami pristatymo laiką.

Ne, nematyti, visos mūsų siuntos siunčiamos diskretiškose rudose dėžutėse be jokio logotipo išorėje. Ant pakuotės ar siuntimo etiketės nėra užrašo „Woo Me.“

Savo siuntą galite sekti naudodamiesi prie pristatymo el. pašto laiško pridėta sekimo nuoroda; kai siuntinys paliks mūsų sandėlį, į jūsų el. paštą atsiųsime pristatymo patvirtinimą; jei jo nerandate, patikrinkite savo el. pašto nepageidaujamų laiškų aplanką.

Paprastai siuntinys pas agentą būna 7 dienas. Tačiau šis laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo agento, todėl nepamirškite, kad visada stenkitės kuo greičiau atsiimti savo siuntą. Svarbu, kad siuntą atsiimtumėte prieš ją grąžinant agentui, nes už neatsiimtas siuntas taikomas mokestis.

Jei paliksite siuntą agentui ir jos neatsiimsite, ji bus grąžinta mums kaip neatsiimta siunta. Tuomet iš jūsų bus pareikalauta sumokėti 25 € už visas išlaidas, patirtas dėl neatsiimto paketo.

Taip, užsakymo metu įveskite savo pašto kodą ir pasirinkite iš netoliese esančių pristatymo vietų.

Siuntas siunčiame su Smartpost/DHL, siuntos visada siunčiamos pašto atstovui, o norint atsiimti siuntą, reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Turite visišką siuntos atsekamumą nuo pateikimo iki pristatymo.

Ar negavote atsakymo į savo klausimą? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime!

Kontaktinė forma